Bruno – sesja noworodkowa

Malutki Bruno odwiedził mnie w moim studiu wraz ze szczęśliwymi rodzicami, dla których sesja noworodkowa to szczególna pamiątka. Młodzi rodzice postanowili obdarować zdjęciami swojego synka jego dziadków, co jest również bardzo fajnym pomysłem, który polecam wszystkim przyszłym rodzicom.

Sesja noworodkowa 1Sesja noworodkowa 2Sesja noworodkowa 3Sesja noworodkowa 4Sesja noworodkowa 5Sesja noworodkowa 6Sesja noworodkowa 7Sesja noworodkowa 8Sesja noworodkowa 9Sesja noworodkowa 10

Sesja noworodkowa jest niepowtarzalną pamiątką, która w swojej unikalności jest jedyna w swoim rodzaju, bo już kilka tygodni po porodzie maluch zaczyna się zmieniać, rośnie i przestaje być taką malutką kruszynką, która dopiero pojawiła się na świecie. Tego typu sesje wykonuje się zaraz po wyjściu mamusi ze szpitala, gdy maluch nie skończył jeszcze 2 tygodni. Jest to niezwykle istotne, ponieważ tylko w tym okresie istnieje szansa na wykonanie tak cudownych ujęć przy całkowitej współpracy ze strony malutkiego modela czy modelki. Im maluszek starszy, tym trudniej się go układa, jego sen jest płytszy i coraz częściej się wybudza. Pojawiają się również pierwsze kolki, co praktycznie wyklucza przeprowadzenie sesji w spokojnych warunkach, czyli takich, w jakich powinna się ona odbyć.

Na tego typu sesję warto zdecydować się jeszcze przed narodzinami i zarezerwować termin wcześniej. Przyszła mamusia nie musi się wówczas martwić o wolny termin, bo ten z racji zarezerwowania będzie dla niej przewidziany bez wyjątku. Dokładny termin sesji jest ustalany dopiero po narodzinach, bo niektóre dzieci rodzą się szybciej, inne później i ciężko tak naprawdę z góry założyć konkretny dzień do wykonania zdjęć. Taka forma ustalania terminu jest sprawdzona i jak się okazuje najlepsza dla młodych mam. Sesję noworodkową można połączyć również z sesją ciążową – wiele mam, które decyduje się na taki pakiet jest podwójnie zadowolonych, zarówno ze wspaniałych zdjęć z brzuszkiem, jak i ze zdjęć swojej nowo narodzonej pociechy.

Więcej informacji na temat sesji noworodkowych można przeczytać tutaj. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkie osoby, które chciałby się na taką sesję umówić, ale z jakiegoś powodu nie są jeszcze w stu procentach zdecydowane. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.