Fotografia dziecięca w Pile – mała Rozalka

Rozalka to kolejny noworodek, który wraz z rodzicami odwiedził mnie w moim studiu fotografii noworodkowej i rodzinnej w Pile. Cudowna modelka o ślicznych, ciemnych włoskach wyszła na zdjęciach naprawdę słodko.

Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 1Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 2Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 3Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 4Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 5Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 6Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 7Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 8Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 9

Jeżeli interesuje Cię fotografia dziecięca w Pile, zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i do kontaktu. Rodzaje sesji fotograficznych z udziałem dzieci możemy podzielić na cztery grupy. Pierwsza grupa to noworodki, dla których najlepszy okres na fotografowanie to pierwsze dwa tygodnie życia. Maluszki przesypiają praktycznie całe dnie, wybudzają się tylko na czas karmienia, co jest bardzo komfortowe dla fotografa. Druga grupa to niemowlaki. Je najlepiej fotografować ok. 4-6 miesiąca, gdy Maluch już potrafi samodzielnie siedzieć. Oczywiście można fotografować młodsze dzieci, ale wówczas ciężko o dużą kreatywność w czasie sesji, na której nasz Skarb leży na plecach i nie śpi. Warto więc przeczekać kilka miesięcy i umówić się na sesję niemowlęcą gdy nasza pociecha bez problemu siedzi.

Trzecia grupa to dzieci roczne, które zaczynają już samodzielnie stawiać pierwsze kroki. Jest to idealny moment na uwiecznienie tych cudownych dla rodzica chwil. Warto również pomyśleć o sesji urodzinowej w ramach pierwszych urodzin. Pomysłów na taką sesję jest bardzo dużo, z konsumowaniem urodzinowego tortu włącznie!

Czwarta grupa to dzieci starsze, dwuletnie, trzyletnie i tak dalej. Dzieci są wdzięcznymi modelami praktycznie w każdym wieku i na sesję dziecięcą można się umówić w dowolnym okresie ich życia. Mogą to być urodziny lub inny szczególny okres. Warto skontaktować się ze mną mailowo lub telefonicznie i porozmawiać o tym jak przebiega taka sesja i ile trwa. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości i stworzyć dla każdego rodzica niezapomnianą pamiątkę zgodnie z jego oczekiwaniami.