Fotografia noworodkowa w Pile – zdjęcia małego Józka

Przedstawiam Wam kolejnego modela, którego miałam okazję fotografować podczas pobytu na warsztatach fotograficznych u Katarzyny Staniewicz. Mały Józek co prawda nie chciał na początku spać, ale gdy już zasnął, udało mi się zrobić temu szkrabowi naprawdę fajne zdjęcia w uroczych pozach.

Fotografia noworodkowa Piła 1Fotografia noworodkowa Piła 2Fotografia noworodkowa Piła 3Fotografia noworodkowa Piła 4

Fotografia noworodkowa jest w Polsce relatywnie młodym tematem i wiele osób nie zdaje sobie tak naprawdę sprawy, że takie coś w ogóle istnieje, dopóki nie zobaczy zdjęć u znajomych, rodziny, czy po prostu przypadkiem trafiając na nie na Facebooku czy w innych mediach społecznościowych. Wielu osobom podoba się ten rodzaj fotografii, ale ostatecznie nie decydują się na sesję lub nie udaje im się jej zrealizować z różnych powodów. Często zgłaszają się na taką sesję zbyt późno, np. gdy Maleństwo przekroczyło już drugi czy nawet trzeci tydzień życia. Sesje noworodkowe staram się wykonywać maksymalnie do 14 dnia życia dziecka, gdyż istnieje wówczas gwarancja powodzenia takiej sesji – Maluch mocno śpi, mniej się wybudza, pamięta jeszcze ułożenie z brzuszka mamy i bardzo dobrze współpracuje z fotografem podczas układania w różne pozy.

Dlaczego warto mieć pamiątkę w postaci zdjęć z sesji noworodkowej? Jeżeli jesteś już mamą, to na pewno zdajesz sobie sprawę jak bardzo dziecko zmienia się podczas pierwszych tygodni czy nawet miesięcy życia. Naprawdę warto uwiecznić swoje pociechy podczas każdego z etapów, gdyż jest to później bezcenna pamiątka na długie lata. Dzięki takim zdjęciom możemy przypomnieć sobie jak mała była kiedyś nasza pociecha.

Jeżeli mieszkasz w Pile lub okolicach i spodziewasz się dziecka, to odpowiedni moment na kontakt ze mną. Z przyjemnością wprowadzę Cię w temat fotografii noworodkowej, podzielę się z Tobą informacjami, które jej dotyczą i rozwieję wszelkie wątpliwości, jeżeli takie wystąpią. Zachęcam do kontaktu wszystkie przyszłe mamy, a także mamy posiadające już potomstwo i zainteresowane innym rodzajem fotografii, np. fotografią rodzinną czy uwiecznieniem urodzin swojej pociechy w niecodziennej formie.