Fotografia noworodkowa w Trzciance – zdjęcia z warsztatów

Pod koniec marca miałam okazję uczestniczyć w indywidualnych warsztatach u jednej z najbardziej kreatywnych fotografów dziecięcych w Polsce – Katarzyny Staniewicz. Jedną z modelek podczas warsztatów była 14-dniowa Alicja. Poniżej prezentuję efekt fantastycznej współpracy.

Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 1Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 2Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 3Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 4Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 5Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 6Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 7Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 8

Zapraszam wszystkie przyszłe mamy, które interesuje fotografia noworodkowa w Trzciance i okolicach, do zapoznania się z moją ofertą. Idealną porą na wykonanie sesji noworodkowej są pierwsze 2 tygodnie życia Malucha. W tym okresie dziecko pamięta jeszcze ułożenie z brzucha mamy, jest bardzo elastyczne i można je bez obaw układać w różne pozy. Poza tym Maluszek praktycznie cały czas śpi, nie licząc przerw na karmienie, co pozwala na bezproblemowe wykonanie zdjęć.

Warto pamiętać, że sesje noworodkowe trwają od 2 do nawet 5 godzin. Nie należy zakładać, że sesja skończy się szybciej, bo jej rytm dostosowany jest do rytmu Maleństwa, które niejako dyktuje jej warunki. Fotograf i mama muszą się do nich dostosować. Najlepszym miejscem do sesji jest moje studio, gdzie posiadam wszystkie niezbędne akcesoria, pufę i rekwizyty do fotografii, przeróżne stroje i ubranka, tła fotograficzne, koce, kocyki i owijki. Mając to wszystko pod ręką jestem w stanie zapewnić wiele wyjątkowych ujęć małemu modelowi bądź modelce.

Jeżeli jesteś zainteresowana, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością porozmawiam z Tobą na temat sesji i wyjaśnię Ci jak przebiega, jak należy się do niej przygotować i dlaczego jest w stu procentach bezpieczna dla Malucha.