Jesienna sesja plenerowa Pauliny i Antka

Przed Wami Paulina i jej synek w jesiennym wydaniu. Piękna jesień to najcudowniejszy czas na tego typu plenery. Październik zachwyca feerią barw i niesamowitym klimatem. Zapraszam do oglądania zdjęć tej cudownej dwójki.

jesienne sesje plenerowe 1jesienne sesje plenerowe 2jesienne sesje plenerowe 3jesienne sesje plenerowe 4jesienne sesje plenerowe 5jesienne sesje plenerowe 6jesienne sesje plenerowe 7jesienne sesje plenerowe 8jesienne sesje plenerowe 9

Jesienne sesje plenerowe wykonuje się najczęściej w październiku albo pod koniec września, zależnie od pogody w danym roku i od tego kiedy z drzew zaczną spadać pierwsze liście. Ważne jest, aby nie przegapić tego momentu, bo gdy wszystkie liście opadną już z drzew, na sesję może być już za późno. Gdy natomiast liście zmieniają kolor, ale wiszą jeszcze na drzewach, jest to cudowny czas i w przypadku dobrej pogody pozwala na stworzenie fantastycznej atmosfery do fotografowania.

Jesienna pogoda nie zawsze rozpieszcza fotografa i czasem mimo pięknych kolorów na drzewach, słońce potrafi być kapryśne i często chować się za chmurami, a aura przez długi czas, szczególnie na początku jesieni potrafi być deszczowa. Jeżeli znajdzie się jednak słoneczny dzień, trzeba go wykorzystać do maksimum.

Kiedy warto umówić się na jesienną sesję w plenerze? Najlepiej zrobić to wcześniej, na przykład pod koniec lata, by zagwarantować sobie w ten sposób wolny termin. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by umówić się z dnia na dzień, gdy stwierdzimy, że za oknem jest piękna pogoda, idealna do zdjęć, ale maleje wówczas szansa na wolny termin. Aby umówić się na plener jesienią zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Moje studio położone jest blisko lasu, dzięki czemu mam pod nosem przepiękne miejsca, w których mogę fotografować.

Sesja w plenerze trwa zazwyczaj do 2 godzin i może być wykonywana z dowolną liczbą członków rodziny. Sesje rodzinne podczas jesiennych spacerów w lesie to piękna pamiątka i warto posiadać w swojej kolekcji takie fotografie. Szczególnie polecam drukowaną formę zdjęć, bo o fotografiach na komputerze bardzo często zapominamy i bardzo rzadko je oglądamy, a zdjęcia wydrukowane i włożone do albumu częściej cieszą nasze oko, bo po taki album leżący na półce sięgamy zdecydowanie częściej niż do folderu ze zdjęciami na komputerze.