Nowość – sesje z okazji pierwszych urodzin

W mojej ofercie pojawił się nowy rodzaj sesji, mianowicie sesje roczkowe. Jest to świetny pomysł na uwiecznienie solenizanta bądź solenizantki podczas pierwszego w życiu kontaktu z urodzinowym tortem.

Sesja odbywa się w otoczeniu kolorowych ozdób, balonów i utrzymana jest w bardzo ciepłym i słodkim klimacie. Przebieg sesji jest dość łatwy do odgadnięcia. Przygotowany przez mamę tort stanowi główną atrakcję dla malucha, który posadzony przed nim rozpoczyna swoją urodzinową zabawę. Czasami zaczyna się niewinnie, od zapoznania się z tortem, a bardzo często kończy w trudny do przewidzenia sposób, z umazaną buzią, brzuszkiem i wszystkim dookoła. Radosna zabawa stanowi świetną rozrywkę nie tylko dla malucha, ale również i dla rodziców, którzy uczestniczą w takiej sesji. Wszystko zostaje oczywiście uwiecznione na zdjęciach. Rodzice oglądający przygotowane przeze mnie zdjęcia zawsze mają ogromny uśmiech na twarzy. Tego typu fotografie to niespotykana pamiątka i wyjątkowy prezent na pierwsze urodziny.

Zapraszam do rezerwacji sesji roczkowych. Taka sesja będzie również idealnym prezentem na pierwsze urodziny dla chrześniaka/chrześnicy czy dla kończącego roczek dziecka znajomych bądź kogoś z rodziny.