Piła – sesja noworodkowa 7-dniowej Róży

Poznajcie śliczną Różę, którą miałam okazję fotografować w marcu. W dniu sesji Róża miała 7 dni. Warto podkreślić, że jest to idealny czas na fotografowanie noworodków, które w ciągu dwóch pierwszych tygodni życia dużo śpią, a co najważniejsze, można je układać w piękne pozy. Dziękuję rodzicom tej małej ślicznotki za fantastyczną atmosferę w czasie sesji!

Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 1Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 2Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 3Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 4Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 5Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 6Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 7

Jeżeli trafiłaś na moją stronę, oznacza to, że interesuje Cię fotografia noworodkowa i jesteś z Piły lub okolic. W Pile posiadam własne studio fotograficzne, w którym wykonuję sesje najmłodszym modelom i modelkom.

Jaką przewagę daje sesja wykonana w profesjonalnym studiu nad sesją wykonaną w domu? W studiu posiadam wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak koce, kocyki, wiaderka, skrzynki, które na pewno zauważyłaś na moich fotografiach. Posiadam również niezliczoną ilość ubranek, owijek i wszelkiej maści dodatków, które połączone ze sobą tworzą spójną i fantastycznie wyglądającą kompozycję, idealną do fotografowania noworodków. Na sesję domową jestem w stanie zabrać tylko niewielki procent wszystkich rekwizytów, co jest niestety dużym ograniczeniem.

Wbrew pozorom do sesji noworodkowej potrzeba trochę wolnej przestrzeni, która musi znajdować się przy naturalnym źródle światła, czyli przy oknie. Moje studio jest przygotowane na przyjęcie najmłodszych modeli i posiada odpowiednią ilość wolnego miejsca, by sesja przebiegała swobodnie, bez obijania się o stoły czy kanapy.

Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie takiej sesji, pamiętaj proszę, że najlepszy czas na jej wykonanie to pierwsze 14 dni życia Twojego Maleństwa. Dlaczego tak krótki okres? Po 2 tygodniach Maluszki nie śpią już tak twardo, trudniej się z nimi współpracuje podczas fotografowania, a niejednokrotnie pojawiają się pierwsze problemy ze skórą i problemy brzuszkowe, a także kolki. Są to czynniki, które negatywnie wpływają na powodzenie sesji, gdyż ta musi zostać przeprowadzona w bardzo spokojnych warunkach, bez stresu i pośpiechu.