Sesja ciążowa

Sesja ciążowa, czyli tzw. “sesja brzuszkowa” to fantastyczna pamiątka dla kobiety w cudownym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży. Sesję ciążową warto wykonać w szóstym/siódmym miesiącu lub nieco później, gdy brzuszek jest już dość mocno widoczny.


Jak przebiegają sesje ciążowe?

Sesja ciążowa może być wykonana w plenerze lub w studiu. Warunkiem sesji plenerowej jest dobra pogoda. Lokalizacja może być dowolna, zaproponowana przez przyszłą mamę. Sama również posiadam kilka ciekawych miejsc, w których taką sesję można wykonać. Charakter sesji studyjnej ustalany jest z przyszłą mamą. Ze swojej strony zapewniam wszelkiego rodzaju suknie ciążowe, wianki, kwiaty i innego rodzaju ozdoby. Podczas sesji ciążowych polecam obecność profesjonalnej wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny, podkreślający kobiecą urodę na fotografiach.


Sesja ciążowa w prezencie

Zastanawiasz się nad prezentem dla żony, która wkrótce urodzi Wasz największy skarb na świecie? A może chcesz sprawić radość koleżance, która byłaby niezwykle szczęśliwa z profesjonalnej sesji ciążowej, stanowiącej pamiątkę na całe życie? Taka sesja jest wyjątkowym i nietuzinkowym prezentem, który bardzo umili przyszłej mamie okres oczekiwania na potomstwo.
Skontaktuj się ze mną i zapytaj o sesję ciążową w prezencie.

Sesja ciążowa


Sesja ciążowa

Sesja ciążowa