Sesja na roczek – zdjęcia Marysi

Poniżej prezentuję Wam fotografie z sesji Marysi, która skończyła swoje pierwsze urodziny. Sesja na roczek tej malutkiej blondynki przebiegła bez problemów i choć solenizantka na początku nie miała pewności, czy tort jej zasmakuje, z upływem czasu coraz bardziej przekonywała się, że jednak jest w jej guście i to bardzo!

sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 1sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 2sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 3sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 4sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 5sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 6sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 7sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 8sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 9sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 10sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 11sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 12sesja na roczek z tortem zdjecia urodzinowe 13

Zdjęcia z tortami są jednymi z moich ulubionych. Dzieci są na nich bardzo naturalne, nikt nie każe im pozować i uśmiechać się do aparatu, uchwycone reakcje w zabawie z tortem są spontaniczne i niewymuszone. Często jest to najpierw płacz, a potem śmiech. Czasami w ciągu 15 minut mamy na zdjęciach całkowity przekrój wszystkich nastrojów, jakie może mieć roczne dziecko. Zdjęcia z takiej sesji są świetną pamiątką, nietypową, ale wyjątkową. Wklejone do rodzinnego albumu zawsze będą się kojarzyć z radością naszego malucha, gdy konsumował swój pierwszy w życiu urodzinowy tort.

Wszystkich rodziców zachęcam zawsze do drukowania zdjęć ich pociech. Sama oczywiście dostarczam klientom zdjęcia w formie wydrukowanej (cyfrowej również), dzięki czemu można je wkleić do albumu i oglądać zdecydowanie częściej niż zdjęcia na komputerze, ukryte gdzieś tam w folderze, do którego rzadko tak naprawdę zaglądamy. A podczas zimowych wieczorów nie ma nic przyjemniejszego niż usiąść i przy ciepłej herbatce obejrzeć zdjęcia naszych pociech.

Oprócz sesji roczkowej z tortem możemy oczywiście wykonać normalną sesję urodzinową, w stylizacji równie barwnej, ale bez konsumpcji słodkości. Możemy również stworzyć stylizację plenerową, u mnie na ogrodzie, w pobliskim lesie czy na pobliskiej łące. Pomysłów na taką sesje jest wiele. Można również połączyć sesję studyjną i część zdjęć wykonać u mnie w studiu, a część w plenerze.

Wszystkie niezdecydowane mamy zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Postaram się wyjaśnić wszystko najlepiej jak potrafią i rozwiać ewentualne wątpliwości, jeżeli takie się pojawią. A wszystkie zdecydowane mamy zapraszam do rezerwacji terminu sesji, najlepiej jeszcze przed tym, jak maluch skończy roczek. Czasem warto wykonać taką sesję trochę wcześniej, np. gdy maluszek jeszcze słabo chodzi. Zdarza się bowiem, że opanowanie sztuki chodzenia powoduje, że chodzenie wszędzie gdzie się da staje się najbardziej interesującą rzeczą pod słońcem. Ciężko wtedy takiego malucha zachęcić do siedzenia i jedzenia tortu, jeżeli chce chodzić czy biegać. Oczywiście nie jest to regułą, ale warto wziąć to pod uwagę.