Sesja noworodkowa w Pile – Alicja

Przedstawiam Wam śliczną Alicję, którą miałam okazję fotografować pod koniec marca. Sesję noworodkową wykonuję do 14 dnia życia noworodka, gdyż jest to najlepszy czas na zrobienie zdjęć, które będą później wspaniałą pamiątką. Przez pierwsze 2 tygodnie życia Maluszek ma twardy sen i rzadziej się wybudza.

Sesja noworodkowa w Pile 1Sesja noworodkowa w Pile 2Sesja noworodkowa w Pile 3Sesja noworodkowa w Pile 4Sesja noworodkowa w Pile 5

Jeżeli spodziewasz się dziecka i szukasz kreatywnego fotografa noworodkowego z Piły, który uwieczni Twój Skarb na zdjęciach, zapoznaj się proszę z moją ofertą. Sesje noworodków wykonuję w moim studiu, które jest specjalnie przygotowane na przyjęcie mamy z jej pociechą. Podczas fotografowania rodzice będą mogli obserwować pracę z Maleństwem, niejednokrotnie samemu asystując przy różnych ujęciach, przy których wymagana jest pomoc drugiej osoby.

Sesje odbywają się w spokojnej atmosferze, która jest ważna dla małego modela lub modelki. Sesja wykonywana bez pośpiechu trwa od 2 do nawet 5 godzin. Tak duża rozbieżność wynika między innymi z nastroju Maluszka. Niektóre noworodki wydają się być w ogóle nieprzejęte obecnością w nowym miejscu, a układanie przez fotografa wcale im nie przeszkadza. Z kolei inne częściej wybudzają się przy układaniu, dlatego trzeba poświecić im trochę więcej czasu.

Kiedy najlepiej skontaktować się ze mną i umówić na taką sesję? Najlepiej zrobić to jeszcze przed porodem. Pozwala to na bezproblemową rezerwację terminu. Oczywiście można również kontaktować się ze mną bezpośrednio po urodzeniu, ale warto wtedy pamiętać o wspomnianych wcześniej 14 dniach, które są górną granicą fotografowania noworodków. Po tym okresie Maleństwo nie śpi już tak twardo, częściej się wybudza, a na skórze bardzo często pojawiają się różnego rodzaju przebarwienia czy trądzik.

Jeżeli jesteś z Piły lub okolic, skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź mailowo. Opowiem Ci jak dokładnie przebiega taka sesja, jak należy się do niej przygotować, rozwieję również Twoje wątpliwości, jeżeli takie się pojawią. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.