Sesja roczkowa

Pierwsze urodziny swojej pociechy to wyjątkowa chwila dla każdego rodzica. Jest to okres, w którym niektóre dzieci zaczynają stawiać już pierwsze kroki, jest to również idealny czas na sfotografowanie naszego dziecka. A gdyby tak zwykłe dmuchanie świeczki z urodzinowego tortu zamienić na…

Sesja roczkowa z tortem

Sesja roczkowa może mieć dowolną formę, na którą zdecyduje się rodzic, ja jednak polecam szczerze wykonanie jej w formie tzw. “cake smash”, czyli po prostu zabawy z tortem, która oczywiście kończy się jego konsumpcją połączoną z wyjątkową zabawą. Jest to bardzo wesoła i kolorowa forma, która zapewnia niesamowitą rozrywkę nie tylko dla malucha, ale również dla jego rodziców.

Sesje roczkowe – jak przebiegają?

Przed sesją przygotowywana jest stylizacja w postaci kolorowych pomponów, baloników i innych ozdób. Na środku fotografowanej sceny stawiany jest tort urodzinowy, a następnie sadzany jest nasz maluch. Cała reszta, która następuje po tym fakcie uwieczniona jest przez fotografa w najdrobniejszych szczegółach. Dekoracją i ubiorem małego solenizanta lub solenizantki zajmuję się ja, z kolei przygotowanie tortu urodzinowego leży po stronie rodziców. Może to być malutki torcik zamówiony w cukierni, ale można go również wykonać samemu. Kolorystykę tortu i stylizacji ustalamy bezpośrednio przed sesją.

Prezent na roczek – wyjątkowa sesja zdjęciowa

Szukasz pomysłu na prezent na roczek dla swojego malucha lub dla chrześniaka/chrześnicy? Sesja roczkowa w prezencie to wyjątkowy i niepowtarzalny upominek, który będzie stanowił świetną pamiątkę dla rodziców i dla samego dziecka, gdy już podrośnie.
Skontaktuj się ze mną i zapytaj o sesję na roczek w prezencie.