Fotografia noworodkowa zdjęcie 1 Fotografia noworodkowa zdjęcie 2 Fotografia noworodkowa zdjęcie 3

Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa

Witam na mojej stronie i zapraszam do obejrzenia zdjęć mojego autorstwa. Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych, a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam.

Szukasz prezentu na roczek? Sesja roczkowa Huberta

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć Huberta, który swoje pierwsze urodziny postanowił świętować wśród balonów i ozdób w moim studiu, przy okazji rozprawiając się z tortem wykonanym przez jego mamę. Jeżeli szukasz prezentu na roczek i zaciekawił Cię pomysł sesji zdjęciowej, polecam przejrzenie całej galerii.

sesja urodzinowa sesja w prezencie na roczek 1 (więcej…)

Bruno – sesja noworodkowa

Malutki Bruno odwiedził mnie w moim studiu wraz ze szczęśliwymi rodzicami, dla których sesja noworodkowa to szczególna pamiątka. Młodzi rodzice postanowili obdarować zdjęciami swojego synka jego dziadków, co jest również bardzo fajnym pomysłem, który polecam wszystkim przyszłym rodzicom.

Sesja noworodkowa 1 (więcej…)

Sesja Neli z okazji roczku

Mała Nela, która odwiedziła mnie w moim studiu z mamą i babcią to prawdziwa modelka, a sesję z jej udziałem można uznać za wyjątkowo udaną. Zajadanie urodzinowego tortu w jej wykonaniu było pełne gracji i wdzięku. Aparat ją lubi, co zresztą widać na fotografiach.

sesje roczkowe, sesja na prezent z okazji urodzin 1 (więcej…)

Pierwsza sesja urodzinowa Jasia

W moim studiu wraz z rodzicami zawitał Jasiu, który niedawno skończył roczek. Rodzice postanowili zrobić mu prezent w postaci sesji zdjęciowej z tortem. Na początku Jaś dość nieśmiało rozpoczął analizę składu upieczonego przez jego mamę tortu. Okazało się, że większą frajdę sprawia samo rozwalanie tortu niż jego konsumowanie.

sesje roczkowe, sesja urodzinowa 5 (więcej…)

Sesja ciążowa Patrycji

Jakiś czas temu wprowadziłam do swojej oferty fotograficznej sesje ciążowe. Pierwszą osobą, która odwiedziła mnie w sierpniu była Patrycja wraz ze swoim mężem. Późne sierpniowe popołudnie, mimo nieznośnej, wysokiej temperatury było idealne do fotografowania z powodu pięknego słońca. W upale, z zestawem ciążowych kreacji ruszyliśmy na podbój pobliskich pól i lasów, czego efekty można obejrzeć poniżej.

sesja ciążowa Piła i Trzcianka 1 (więcej…)

Nowość – sesje z okazji pierwszych urodzin

W mojej ofercie pojawił się nowy rodzaj sesji, mianowicie sesje roczkowe. Jest to świetny pomysł na uwiecznienie solenizanta bądź solenizantki podczas pierwszego w życiu kontaktu z urodzinowym tortem.
(więcej…)

Fotografia dziecięca w Pile – sesja Oskara

Całkiem niedawno w moim studiu fotografii dziecięcej odwiedził mnie Oskar. Młodziutki właściciel niesamowicie długich, ciemnych włosków i rzęs, których pozazdrościłaby niejedna mama, wyglądał wprost zjawiskowo.

fotografia dziecieca Pila Trzcianka Walcz 1 (więcej…)

Sesja dziecięca malutkiej Ani z Piły

Drobniutka Ania była kolejnym malutkim skarbem, który odwiedził mnie wraz z rodzicami w moim studiu fotografii dziecięcej w Pile. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tej sesji.

Sesja dziecięca w Pile 1 (więcej…)

Fotografia dziecięca w Pile – mała Rozalka

Rozalka to kolejny noworodek, który wraz z rodzicami odwiedził mnie w moim studiu fotografii noworodkowej i rodzinnej w Pile. Cudowna modelka o ślicznych, ciemnych włoskach wyszła na zdjęciach naprawdę słodko.

Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 1 (więcej…)

Fotografia noworodkowa w Złotowie – 12-dniowy Kubuś

Mały Kubuś ze Świętej pod Złotowem przespał praktycznie całą sesję, co pozwoliło na uzyskanie wielu ślicznych pozycji i ujęć. Tak głębokim snem była zdziwiona nawet mama Kubusia, która twierdziła, że zasypianie z reguły nie przychodzi mu tak łatwo. Co tu dużo mówić – model idealny!

Sesja noworodkowa Złotów Piła Trzcianka 1 (więcej…)

Strona 2 z 41234