Fotografia noworodkowa zdjęcie 1 Fotografia noworodkowa zdjęcie 2 Fotografia noworodkowa zdjęcie 3

Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa

Witam na mojej stronie i zapraszam do obejrzenia zdjęć mojego autorstwa. Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych, a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam.

Sesja w ciąży – Ewa

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji ciążowej, którą miałam przyjemność wykonywać w listopadzie. O dziwo, pogoda jak na listopad zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie i było całkiem przyjemnie, słonecznie i można by rzec, jeszcze jesiennie.

sesja w ciąży sesje brzuszkowe 1 (więcej…)

Sesja urodzinowa Róży

Gdy Róża skończyła roczek, rodzice przyjechali z nią do mojego studia, aby uwiecznić jej pierwsze w życiu urodziny na zdjęciach. Temu prześlicznemu maluchowi bardzo spodobała się zabawa z tortem, co zresztą widać na zdjęciach. Zapraszam do ich obejrzenia.

sesja urodzinowa z tortem sesje na pierwsze urodziny 1 (więcej…)

Zdjęcia z sesji noworodkowej malutkiego Mateuszka

Mateuszek odwiedził mnie w grudniu wraz z rodzicami w moim studiu. Sesja noworodkowa tego malucha zaowocowała wieloma wspaniałymi ujęciami, które w formie wydrukowanych zdjęć już dziś stanowią niesamowicie ważną pamiątkę dla jego rodziców.

sesja noworodkowa fotografia noworodków 1 (więcej…)

Sesja na roczek Olimpii

Sesja na roczek to świetny pomysł na celebrację pierwszych urodzin naszego malucha. Jest to fantastyczna zabawa dla dziecka i dla jego rodziców, a co najważniejsze, piękna pamiątka na lata. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pierwszych urodzin małej Olimpii.

sesja na roczek z okazji pierwszych urodzin 1 (więcej…)

Jesienna sesja plenerowa Pauliny i Antka

Przed Wami Paulina i jej synek w jesiennym wydaniu. Piękna jesień to najcudowniejszy czas na tego typu plenery. Październik zachwyca feerią barw i niesamowitym klimatem. Zapraszam do oglądania zdjęć tej cudownej dwójki.

jesienne sesje plenerowe 1 (więcej…)

Szukasz prezentu na roczek? Sesja roczkowa Huberta

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć Huberta, który swoje pierwsze urodziny postanowił świętować wśród balonów i ozdób w moim studiu, przy okazji rozprawiając się z tortem wykonanym przez jego mamę. Jeżeli szukasz prezentu na roczek i zaciekawił Cię pomysł sesji zdjęciowej, polecam przejrzenie całej galerii.

sesja urodzinowa sesja w prezencie na roczek 1 (więcej…)

Bruno – sesja noworodkowa

Malutki Bruno odwiedził mnie w moim studiu wraz ze szczęśliwymi rodzicami, dla których sesja noworodkowa to szczególna pamiątka. Młodzi rodzice postanowili obdarować zdjęciami swojego synka jego dziadków, co jest również bardzo fajnym pomysłem, który polecam wszystkim przyszłym rodzicom.

Sesja noworodkowa 1 (więcej…)

Sesja Neli z okazji roczku

Mała Nela, która odwiedziła mnie w moim studiu z mamą i babcią to prawdziwa modelka, a sesję z jej udziałem można uznać za wyjątkowo udaną. Zajadanie urodzinowego tortu w jej wykonaniu było pełne gracji i wdzięku. Aparat ją lubi, co zresztą widać na fotografiach.

sesje roczkowe, sesja na prezent z okazji urodzin 1 (więcej…)

Pierwsza sesja urodzinowa Jasia

W moim studiu wraz z rodzicami zawitał Jasiu, który niedawno skończył roczek. Rodzice postanowili zrobić mu prezent w postaci sesji zdjęciowej z tortem. Na początku Jaś dość nieśmiało rozpoczął analizę składu upieczonego przez jego mamę tortu. Okazało się, że większą frajdę sprawia samo rozwalanie tortu niż jego konsumowanie.

sesje roczkowe, sesja urodzinowa 5 (więcej…)

Sesja ciążowa Patrycji

Jakiś czas temu wprowadziłam do swojej oferty fotograficznej sesje ciążowe. Pierwszą osobą, która odwiedziła mnie w sierpniu była Patrycja wraz ze swoim mężem. Późne sierpniowe popołudnie, mimo nieznośnej, wysokiej temperatury było idealne do fotografowania z powodu pięknego słońca. W upale, z zestawem ciążowych kreacji ruszyliśmy na podbój pobliskich pól i lasów, czego efekty można obejrzeć poniżej.

sesja ciążowa Piła i Trzcianka 1 (więcej…)

Strona 2 z 41234