Fotografia noworodkowa zdjęcie 1 Fotografia noworodkowa zdjęcie 2 Fotografia noworodkowa zdjęcie 3

Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa

Witam na mojej stronie i zapraszam do obejrzenia zdjęć mojego autorstwa. Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych, a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam.

Fotografia dziecięca w Trzciance – malutka Emilka

Emilka w dniu sesji miała 14 dni – jest to ostatni moment na wykonanie zdjęć noworodka, dlatego warto pamiętać, że pierwsze dwa tygodnie życia Maluszka to najlepszy czas do wykonania tego typu sesji.

Fotografia noworodkowa Trzcianka 1 (więcej…)

Sesja noworodkowa w Pile – Alicja

Przedstawiam Wam śliczną Alicję, którą miałam okazję fotografować pod koniec marca. Sesję noworodkową wykonuję do 14 dnia życia noworodka, gdyż jest to najlepszy czas na zrobienie zdjęć, które będą później wspaniałą pamiątką. Przez pierwsze 2 tygodnie życia Maluszek ma twardy sen i rzadziej się wybudza.

Sesja noworodkowa w Pile 1 (więcej…)

Fotografia noworodkowa w Pile – zdjęcia małego Józka

Przedstawiam Wam kolejnego modela, którego miałam okazję fotografować podczas pobytu na warsztatach fotograficznych u Katarzyny Staniewicz. Mały Józek co prawda nie chciał na początku spać, ale gdy już zasnął, udało mi się zrobić temu szkrabowi naprawdę fajne zdjęcia w uroczych pozach.

Fotografia noworodkowa Piła 1 (więcej…)

Fotografia noworodkowa w Trzciance – zdjęcia z warsztatów

Pod koniec marca miałam okazję uczestniczyć w indywidualnych warsztatach u jednej z najbardziej kreatywnych fotografów dziecięcych w Polsce – Katarzyny Staniewicz. Jedną z modelek podczas warsztatów była 14-dniowa Alicja. Poniżej prezentuję efekt fantastycznej współpracy.

Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 1 (więcej…)

Piła – sesja noworodkowa 7-dniowej Róży

Poznajcie śliczną Różę, którą miałam okazję fotografować w marcu. W dniu sesji Róża miała 7 dni. Warto podkreślić, że jest to idealny czas na fotografowanie noworodków, które w ciągu dwóch pierwszych tygodni życia dużo śpią, a co najważniejsze, można je układać w piękne pozy. Dziękuję rodzicom tej małej ślicznotki za fantastyczną atmosferę w czasie sesji!

Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 1 (więcej…)

Sesja noworodkowa w Pile – dwutygodniowy Jakub

Dwutygodniowy Kuba z Piły to kolejny mały model, którego odwiedziłam na początku marca. Warto pamiętać, że 14. dzień życia Maluszka to w fotografii noworodkowej ostatni dzwonek na wykonanie tego typu zdjęć.

Jakub fotografia noworodkowa w Pile 1 (więcej…)

Aleksandra, fotografia noworodkowa w Człopie

Na początku marca odwiedziłam w Człopie Agnieszkę i jej kilkunastodniową gwiazdę – małą Aleksandrę. Jak się okazało, to już kolejna Ola, która podczas sesji nie zamierzała spać, ale dla fotografa noworodkowego nie ma rzeczy niemożliwych i nawet takie maluchy ostatecznie zasypiają, dzięki czemu można bez problemu uzyskać śliczne ujęcia.

Fotografia noworodkowa Trzcianka Człopa Piła 1 (więcej…)

Marcel, sesja noworodkowa w Kłębowcu k. Wałcza

Małego Marcela odwiedziłam w Kłębowcu, 5 km od Wałcza w województwie zachodniopomorskim. Współpraca z tym maluchem okazała się bardzo owocna, czego dowodem są poniższe zdjęcia.

Marcel fotografia noworodkowa Wałcz Trzcianka Piła 1 (więcej…)

Miłosz, sesja noworodkowa w Bydgoszczy

Do małego, dwutygodniowego Miłosza jechałam aż do Bydgoszczy, więc na podróż, sesję i powrót do domu musiałam przeznaczyć cały dzień. Okazało się, że mały model wynagrodził mi czas spędzony w aucie i przespał praktycznie całą sesję, nie licząc oczywiście przerwy na karmienie. Co tu dużo mówić… noworodek idealny!

Miłosz sesja fotografia noworodkowa Bydgoszcz 1 (więcej…)

Sesja noworodkowa w Wałczu, 13-dniowa Maja

Słodziutką Maję odwiedziłam pod koniec lutego w Wałczu. Malutka kruszynka wraz z mamą były doskonale przygotowane do sesji, czego efektem są bardzo ładne zdjęcia. Nie zabrakło również ujęcia świeżo upieczonej, szczęśliwej mamusi wraz z jej pociechą.

Maja fotografia noworodkowa Wałcz 1 (więcej…)

Strona 3 z 41234