Fotografia noworodkowa zdjęcie 1 Fotografia noworodkowa zdjęcie 2 Fotografia noworodkowa zdjęcie 3

Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa

Witam na mojej stronie i zapraszam do obejrzenia zdjęć mojego autorstwa. Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych, a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam.

Nowość – sesje z okazji pierwszych urodzin

W mojej ofercie pojawił się nowy rodzaj sesji, mianowicie sesje roczkowe. Jest to świetny pomysł na uwiecznienie solenizanta bądź solenizantki podczas pierwszego w życiu kontaktu z urodzinowym tortem.
(więcej…)

Fotografia dziecięca w Pile – sesja Oskara

Całkiem niedawno w moim studiu fotografii dziecięcej odwiedził mnie Oskar. Młodziutki właściciel niesamowicie długich, ciemnych włosków i rzęs, których pozazdrościłaby niejedna mama, wyglądał wprost zjawiskowo.

fotografia dziecieca Pila Trzcianka Walcz 1 (więcej…)

Sesja dziecięca malutkiej Ani z Piły

Drobniutka Ania była kolejnym malutkim skarbem, który odwiedził mnie wraz z rodzicami w moim studiu fotografii dziecięcej w Pile. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tej sesji.

Sesja dziecięca w Pile 1 (więcej…)

Fotografia dziecięca w Pile – mała Rozalka

Rozalka to kolejny noworodek, który wraz z rodzicami odwiedził mnie w moim studiu fotografii noworodkowej i rodzinnej w Pile. Cudowna modelka o ślicznych, ciemnych włoskach wyszła na zdjęciach naprawdę słodko.

Fotografia dziecięca w Pile sesja Piła 1 (więcej…)

Fotografia noworodkowa w Złotowie – 12-dniowy Kubuś

Mały Kubuś ze Świętej pod Złotowem przespał praktycznie całą sesję, co pozwoliło na uzyskanie wielu ślicznych pozycji i ujęć. Tak głębokim snem była zdziwiona nawet mama Kubusia, która twierdziła, że zasypianie z reguły nie przychodzi mu tak łatwo. Co tu dużo mówić – model idealny!

Sesja noworodkowa Złotów Piła Trzcianka 1 (więcej…)

Fotografia dziecięca w Trzciance – malutka Emilka

Emilka w dniu sesji miała 14 dni – jest to ostatni moment na wykonanie zdjęć noworodka, dlatego warto pamiętać, że pierwsze dwa tygodnie życia Maluszka to najlepszy czas do wykonania tego typu sesji.

Fotografia noworodkowa Trzcianka 1 (więcej…)

Sesja noworodkowa w Pile – Alicja

Przedstawiam Wam śliczną Alicję, którą miałam okazję fotografować pod koniec marca. Sesję noworodkową wykonuję do 14 dnia życia noworodka, gdyż jest to najlepszy czas na zrobienie zdjęć, które będą później wspaniałą pamiątką. Przez pierwsze 2 tygodnie życia Maluszek ma twardy sen i rzadziej się wybudza.

Sesja noworodkowa w Pile 1 (więcej…)

Fotografia noworodkowa w Pile – zdjęcia małego Józka

Przedstawiam Wam kolejnego modela, którego miałam okazję fotografować podczas pobytu na warsztatach fotograficznych u Katarzyny Staniewicz. Mały Józek co prawda nie chciał na początku spać, ale gdy już zasnął, udało mi się zrobić temu szkrabowi naprawdę fajne zdjęcia w uroczych pozach.

Fotografia noworodkowa Piła 1 (więcej…)

Fotografia noworodkowa w Trzciance – zdjęcia z warsztatów

Pod koniec marca miałam okazję uczestniczyć w indywidualnych warsztatach u jednej z najbardziej kreatywnych fotografów dziecięcych w Polsce – Katarzyny Staniewicz. Jedną z modelek podczas warsztatów była 14-dniowa Alicja. Poniżej prezentuję efekt fantastycznej współpracy.

Sesje noworodkowe w Trzciance i Pile fotografia dziecięca 1 (więcej…)

Piła – sesja noworodkowa 7-dniowej Róży

Poznajcie śliczną Różę, którą miałam okazję fotografować w marcu. W dniu sesji Róża miała 7 dni. Warto podkreślić, że jest to idealny czas na fotografowanie noworodków, które w ciągu dwóch pierwszych tygodni życia dużo śpią, a co najważniejsze, można je układać w piękne pozy. Dziękuję rodzicom tej małej ślicznotki za fantastyczną atmosferę w czasie sesji!

Fotografia Noworodkowa Piła Trzcianka 1 (więcej…)

Strona 3 z 41234