Fotografia noworodkowa zdjęcie 1 Fotografia noworodkowa zdjęcie 2 Fotografia noworodkowa zdjęcie 3

Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa

Witam na mojej stronie i zapraszam do obejrzenia zdjęć mojego autorstwa. Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych, a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam.

Sesja noworodkowa w Pile – dwutygodniowy Jakub

Dwutygodniowy Kuba z Piły to kolejny mały model, którego odwiedziłam na początku marca. Warto pamiętać, że 14. dzień życia Maluszka to w fotografii noworodkowej ostatni dzwonek na wykonanie tego typu zdjęć.

Jakub fotografia noworodkowa w Pile 1 (więcej…)

Aleksandra, fotografia noworodkowa w Człopie

Na początku marca odwiedziłam w Człopie Agnieszkę i jej kilkunastodniową gwiazdę – małą Aleksandrę. Jak się okazało, to już kolejna Ola, która podczas sesji nie zamierzała spać, ale dla fotografa noworodkowego nie ma rzeczy niemożliwych i nawet takie maluchy ostatecznie zasypiają, dzięki czemu można bez problemu uzyskać śliczne ujęcia.

Fotografia noworodkowa Trzcianka Człopa Piła 1 (więcej…)

Marcel, sesja noworodkowa w Kłębowcu k. Wałcza

Małego Marcela odwiedziłam w Kłębowcu, 5 km od Wałcza w województwie zachodniopomorskim. Współpraca z tym maluchem okazała się bardzo owocna, czego dowodem są poniższe zdjęcia.

Marcel fotografia noworodkowa Wałcz Trzcianka Piła 1 (więcej…)

Miłosz, sesja noworodkowa w Bydgoszczy

Do małego, dwutygodniowego Miłosza jechałam aż do Bydgoszczy, więc na podróż, sesję i powrót do domu musiałam przeznaczyć cały dzień. Okazało się, że mały model wynagrodził mi czas spędzony w aucie i przespał praktycznie całą sesję, nie licząc oczywiście przerwy na karmienie. Co tu dużo mówić… noworodek idealny!

Miłosz sesja fotografia noworodkowa Bydgoszcz 1 (więcej…)

Sesja noworodkowa w Wałczu, 13-dniowa Maja

Słodziutką Maję odwiedziłam pod koniec lutego w Wałczu. Malutka kruszynka wraz z mamą były doskonale przygotowane do sesji, czego efektem są bardzo ładne zdjęcia. Nie zabrakło również ujęcia świeżo upieczonej, szczęśliwej mamusi wraz z jej pociechą.

Maja fotografia noworodkowa Wałcz 1 (więcej…)

8-dniowa Liwka, sesja noworodkowa w Jastrowiu

17 lutego udałam się do Jastrowia, gdzie czekała na mnie 8-dniowa Liwka, piękna modelka z czarnymi włoskami, która na zdjęciach prezentuje się wyjątkowo ślicznie.

Liwia fotografia noworodkowa Jastrowie 1 (więcej…)

Aleksandra, 12 dni, sesja noworodkowa w Trzciance

Mała Aleksandra zdecydowanie nie zalicza się do śpiochów, co udowodniła podczas swojej sesji noworodkowej. Spanie? To nie dla mnie – tak pewnie sobie myślała. Na szczęście cierpliwość się opłaciła i mała Ola w końcu zmrużyła oczka, co pozwoliło na zrobienie zdjęć, na których wygląda naprawdę cudnie. Sesja noworodkowa w Trzciance to dla mamy małej Oli wyjątkowa pamiątka w postaci pięknych zdjęć.

Ola fotografia noworodkowa Trzcianka 1 (więcej…)

Liwia, 9 dni, sesja noworodkowa pod Koszalinem

Podróż niedaleko Koszalina do urodzonej pod koniec listopada Liwki, dla której zaplanowałam sesję noworodkową, zaowocowała wieloma fantastycznymi fotografiami. Liwia spisała się podczas sesji znakomicie, a patrząc na tę ślicznotkę ciężko oprzeć się wrażeniu, że w przyszłości obiektyw aparatu i ona będą często się spotykać.

Liwia sesja noworodkowa Koszalin 1 (więcej…)

Maksymilian, 12 dni, sesja fotograficzna w Pile

Maksymilian okazał się być idealnym modelem, nie tylko ze względu na swój urok, ale z powodu smacznego snu, z którego rzadko budził się podczas fotografowania.

Maksymilian fotografia noworodkowa sesja w Pile 1 (więcej…)

Strona 4 z 41234