Fotografia noworodkowa zdjęcie 1 Fotografia noworodkowa zdjęcie 2 Fotografia noworodkowa zdjęcie 3

Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa

Witam na mojej stronie i zapraszam do obejrzenia zdjęć mojego autorstwa. Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych, a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam.

8-dniowa Liwka, sesja noworodkowa w Jastrowiu

17 lutego udałam się do Jastrowia, gdzie czekała na mnie 8-dniowa Liwka, piękna modelka z czarnymi włoskami, która na zdjęciach prezentuje się wyjątkowo ślicznie.

Liwia fotografia noworodkowa Jastrowie 1 (więcej…)

Aleksandra, 12 dni, sesja noworodkowa w Trzciance

Mała Aleksandra zdecydowanie nie zalicza się do śpiochów, co udowodniła podczas swojej sesji noworodkowej. Spanie? To nie dla mnie – tak pewnie sobie myślała. Na szczęście cierpliwość się opłaciła i mała Ola w końcu zmrużyła oczka, co pozwoliło na zrobienie zdjęć, na których wygląda naprawdę cudnie. Sesja noworodkowa w Trzciance to dla mamy małej Oli wyjątkowa pamiątka w postaci pięknych zdjęć.

Ola fotografia noworodkowa Trzcianka 1 (więcej…)

Liwia, 9 dni, sesja noworodkowa pod Koszalinem

Podróż niedaleko Koszalina do urodzonej pod koniec listopada Liwki, dla której zaplanowałam sesję noworodkową, zaowocowała wieloma fantastycznymi fotografiami. Liwia spisała się podczas sesji znakomicie, a patrząc na tę ślicznotkę ciężko oprzeć się wrażeniu, że w przyszłości obiektyw aparatu i ona będą często się spotykać.

Liwia sesja noworodkowa Koszalin 1 (więcej…)

Maksymilian, 12 dni, sesja fotograficzna w Pile

Maksymilian okazał się być idealnym modelem, nie tylko ze względu na swój urok, ale z powodu smacznego snu, z którego rzadko budził się podczas fotografowania.

Maksymilian fotografia noworodkowa sesja w Pile 1 (więcej…)

Strona 5 z 512345