Sesja Miłosza na pierwsze urodziny

Pod koniec czerwca odwiedził mnie śliczny, rudowłosy kawaler na swojej sesji roczkowej, którą otrzymał w ramach prezentu urodzinowego. Choć Miłosz do tortu przymierzał się bardzo nieśmiało, to z każdą sekundą robił się coraz bardziej odważny. Poniżej możecie zobaczyć małego Miłosza w akcji.

Sesje roczkowe w prezencie stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Jest to świetne rozwiązanie, gdy nie chcemy kupować kolejnej, zwykle zbędnej zabawki dla malucha. Sesje roczkowe w formie cake smash polegają na tym, że sadza się maluszka wraz z tortem na przygotowanej do tego odpowiedniej scenerii i zachęca się go do rozwalenia tortu. Większość dzieci świetnie się przy tym bawi, rozwalając swój tort od A do Z. Sesje cake smash są bardzo wesołe, sprawiają radość nie tylko maluchom ale również ich rodzicom.

Dekoracja przy sesjach roczkowych jest niezwykle kolorowa. Mamy tutaj balony dmuchane helem, po to, aby się pięknie unosiły, tło zwykle ozdobione jest girlandą, a na podłodze porozstawiane są bibułowe pompony. Wszystko przygotowywane jest własnoręcznie. Staram się, aby każda sesja posiadała inny zestaw kolorystyczny.

Jeżeli chodzi o ubrania do sesji roczkowych, to również posiadam je w swojej fotograficznej garderobie. Dla dziewczynek mam piękne falbankowe i koronkowe sukienki oaz rampersy w najróżniejszych kolorach, do tego pasujące, bogato zdobione opaski. Na życzenie rodziców posiadam również biżuterię dla małych dziewczynek. Natomiast dla chłopców posiadam zestawy typu spodnie+mucha lub spodnie+krawat, również są one w rożnych, ciekawych chłopięcych kolorach.

Jak się przygotować do sesji cake smash? Przede wszystkim ja przygotowuję całą aranżację na sesję, jeżeli rodzice mają sprecyzowane wymagania dotyczące kolorystyki czy motywu, to uzgadniamy wszystko kilka tygodni przed sesją. Zadaniem rodziców jest przywiezienie na sesję solenizanta lub solenizantki oraz prostego, białego tortu (chyba, że wcześniej ustalimy wygląd sesji to torcik można dopasować pod stylizację). Jeżeli sesja roczkowa jest w ramach prezentu, to ja zajmuję się przygotowaniem tortu, rodzice tylko zgłaszają się na umówioną sesję. Bardzo ważne jest to, aby dziecko przed sesją było wypoczęte, najlepiej po drzemce oraz w miarę najedzone, ponieważ głodny maluszek nie będzie miał ochoty na zabawę w rozwalanie tortu.