Sesja w prezencie

Jeżeli chcesz podarować znajomym lub najbliższym wyjątkowy prezent dla ich dziecka, który będzie różnił się od typowych upominków, sesja fotograficzna w prezencie wydaje się być idealnym pomysłem. Zamiast decydować się na zabawki, które po kilku miesiącach lądują w kącie lub na dnie kosza z setką innych zabawek, zamiast wybierać ubranka, które za kilka miesięcy wylądują w szafie, bo będą za małe, zaskocz wszystkich prezentem nietypowym i wyjątkowym.

Zdjęcia pełnią rolę najbardziej trwałych pamiątek, bo wydrukowane na papierze są w stanie przetrwać dziesiątki lat, a umieszczone w rodzinnym albumie stanowią świetny pretekst do sięgania po taki album bardzo często. Choć w obecnych czasach zdjęcia towarzyszą nam wszędzie, bo praktycznie każdy telefon komórkowy posiada aparat i funkcję robienia zdjęć, to najczęściej takie fotografie zostają wyłącznie na komórkach, nigdy nie są drukowane i wsadzane do albumu. Podobnie wygląda sytuacja z aparatami kompaktowymi, z których zdjęcia zgrywane są na dysk komputera i już tam zostają.

Powiedzmy sobie szczerze – jak często siadamy z całą rodziną i przeglądamy te foldery, na których uwiecznione są nasze wspólne chwile? Bardzo rzadko lub wcale. Prawdziwą pamiątką są zdjęcia wydrukowane na papierze fotograficznym, po które można sięgnąć bez uruchamiania komputera, biorąc jedynie do rąk leżący na półce album. Kto wie, może taka pamiątka będzie bodźcem do drukowania własnych zdjęć i zakładania albumów, które zaczynają w dzisiejszych czasach powoli odchodzić do lamusa.

Wiele osób szuka pomysłu na prezent na roczek lub chrzciny, wertując dziesiątki stron internetowych, czytając fora, na których trudno znaleźć coś naprawdę oryginalnego, a jednocześnie pełniącego rolę naprawdę wartościowej pamiątki. Wiele osób zastanawia się jak obdarować parę, która spodziewa się dziecka. Sesja w prezencie może być wykorzystana w dowolnym czasie i w dowolny sposób.

Zaproszenie na sesję

Podarunek wysyłam w formie eleganckiego i ręcznie wykonanego zaproszenia na sesję, które jest bezterminowe i może być wykorzystane na dowolną sesję: noworodkową, dziecięcą, roczkową, ciążową, zarówno studyjną jak i plenerową. Wszystko zależy od osoby obdarowanej.

W przypadku zainteresowania sesją w prezencie zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów.