Sesja roczkowa Poli

Piękna Pola odwiedziła mnie na sesji roczkowej, którą otrzymała w ramach prezentu urodzinowego. Chociaż nieśmiało zabierała się do rozwalenia swojego torciku to udało nam się wykonać naprawdę fajne zdjęcia.

Sesja roczkowa to niesamowity pomysł na prezent urodzinowy dla malucha! Jest to pamiątka na całe życie nie tylko dla rodziców ale również dla samego dziecka. Sesja w formie prezentu jest świetny rozwiązaniem gdy nie chcemy kupować maluszkowi kolejnej zabawki, bądź też nie wiemy co kupić. W takiej sytuacji podarowanie bliskiej osobie vouchera na sesję jest najlepszym wyjściem. Rodzice zwykle się cieszą z tego typu prezentów.

W moim studiu można wykupić gotowe, ręcznie wykonane zaproszenie na sesję, bądź też mogę wysłać projekt zaproszenia w formie cyfrowej do samodzielnego wydruku w dobrej drukarni.

W przypadku sesji roczkowej Cake Smash w formie prezentu to zajmuję się zamówieniem tortu. Zadaniem rodziców jest jedynie przywiezienie solenizanta lub solenizantki.

W moim studio sesje roczkowe przygotowuję własnoręcznie od A do Z. Planuję kolorystykę kilka dni przed sesją i dopasowuje do siebie wszystkie elementy. Girlandy i pompony wykonane są przeze mnie specjalnie pod sesję urodzinowe. Balony napełniam helem aby fajnie się utrzymywały w powietrzu, a nie leżały płasko na ziemi.

Rodzice mają możliwość wyboru kolorystyki na sesję, jeśli posiadają konkretne preferencje w tym temacie. Jeśli jednak nie posiadają wymagań w tej kwestii to wtedy ja dobieram kolory. Staram się aby każda sesja różniła się kolorystycznie i eksperymentuje jednak na tym etapie mam już swoje ulubione połączenia barw.

Sesje roczkowe to sesje dość szybkie i zaskakujące. Dzieci mają niesamowitą wyobraźnię i są spontaniczne jednak należy pamiętać, że nie każdy maluch od razu odnajdzie się w nowej sytuacji i zacznie rozwalać tort. Niektóre dzieci potrzebują czasu lub użycia łyżeczek, inne bardzo powoli, jednym paluszkiem smakują tort. Staram się zaciekawić dzieci na wszystkie możliwe sposoby, angażuję również rodziców aby pokazali dziecku co można zrobić z tortem. O tak! Sesje cake smash to zabawa dla całej rodziny.